LTO050FR0470FTE3
Vishay Sfernice
型号:
LTO050FR0470FTE3
封装:
TO-220
描述:
SFERNICE FIXED RESISTORS
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.799" (20.30mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±700ppm/°C
Size / Dimension 0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-220
Resistance 47 mOhms
Series LTO 50
Power (Watts) 50W