HellermannTyton
型号:
LTP25G-25M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MET .75"25MMDIAGALVCVR GRY 82'/R
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$198.759
$198.759
5
$191.6568
$958.284
10
$188.8182
$1888.182
20
$184.558875
$3691.1775
50
$180.29974
$9014.987
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Diameter - Inside | 0.830" (21.08mm) |
| Color | Gray |
| Material | Steel, Galvanized, PVC Coated |
| Liquid Protection | Oil Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.040" (26.42mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | HelaGuard LTP |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 82.02' (25.00m) |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Mfr | HellermannTyton |
| Abrasion Protection | - |
| Features | Acid Resistant |
| Wall Thickness | - |
| Package | Spool |
| Base Product Number | LTP25 |
| Heat Protection | - |