LTR100JZPF2400
Rohm Semiconductor
型号:
LTR100JZPF2400
封装:
1225
描述:
HIGH POWER CHIP RESISTOR: HIGH-P
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 240 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 2W