LTR100LJZPFSR013
Rohm Semiconductor
型号:
LTR100LJZPFSR013
封装:
1225
描述:
HIGH POWER CHIP RESISTOR
库存 : 3990
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +300ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 13 mOhms
Series LTR
Power (Watts) 4W