LTR18EZPJ7R5
Rohm Semiconductor
型号:
LTR18EZPJ7R5
封装:
0612
描述:
RES 7.5 OHM 5% 3/4W 0612
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings -
Resistance 7.5 Ohms
Series LTR
Power (Watts) 0.75W, 3/4W