LTR18EZPJSR047
Rohm Semiconductor
型号:
LTR18EZPJSR047
封装:
0612
描述:
HIGH POWER LOW OHMIC CHIP RESIST
库存 : 4900
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.027" (0.68mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 mOhms
Series LTR
Power (Watts) 1.5W