LTR50UZPFSR062
Rohm Semiconductor
型号:
LTR50UZPFSR062
封装:
1020
描述:
HIGH POWER LOW OHMIC CHIP RESIST
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +150ppm/°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings AEC-Q200
Resistance 62 mOhms
Series LTR
Power (Watts) 2W