LTR50UZPJ162
Rohm Semiconductor
型号:
LTR50UZPJ162
封装:
2010
描述:
RES SMD 1.6K OHM 1W 2010 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.6 kOhms
Series LTR
Power (Watts) 1W