LU7-115-500
Rosenberger
型号:
LU7-115-500
品牌:
Rosenberger
描述:
CBL ASSY 3.5MM PLUG-PLUG 19.69"
用户指南
Operating Temperature 20°C ~ 26°C
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector 3.5mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 3.5mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
Style 3.5mm to 3.5mm
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 26.5 GHz