首页 / 白色LED照明 / LUW W5SM-KYLX-5F8G-1-350-R18-Z-AL
minImg
LUW W5SM-KYLX-5F8G-1-350-R18-Z-AL
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2-SMD
描述:
LED INDICATOR SMD
用户指南
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
CRI (Color Rendering Index) -
Current - Test 350mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test 95 lm/W
Size / Dimension 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Thermal Resistance of Package 6.5°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-SMD
Series Golden DRAGON®
Package / Case 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 106lm (82lm ~ 130lm)