首页 / 彩色LED照明 / LV CQBP-KXKY-CD-1-350-R18-Z-XX
minImg
LV CQBP-KXKY-CD-1-350-R18-Z-XX
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LV CQBP-KXKY-CD-1-350-R18-Z-XX
封装:
SMD
描述:
LED OSLON SIGNAL GREEN 505NM SMD
用户指南
Viewing Angle 130°
Color Green
Height - Seated (Max) 0.072" (1.82mm)
Current - Test 350mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test 74 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Wavelength 505nm
Supplier Device Package SMD
Luminous Flux @ Current/Temperature 84lm (71lm ~ 97lm)
Series OSLON® Signal
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.25V