LVM5FBR150
Stackpole Electronics Inc
型号:
LVM5FBR150
描述:
RES 0.15 OHM 1% 5W RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 1.047" (26.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 150 mOhms
Series LVM
Power (Watts) 5W