首页 / LED 指示 - 分立 / LW M673-Q2R1-KM0-Z4A4-10-R18-XX
minImg
LW M673-Q2R1-KM0-Z4A4-10-R18-XX
ams-OSRAM USA INC.
型号:
描述:
LED MINI TOPLED SMD
用户指南
Wavelength - Dominant -
Configuration -
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 120°
Color White
Current - Test 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.00mm L x 1.40mm W
Millicandela Rating 115mcd
Height (Max) 1.40mm
Product Status Obsolete
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.05V
Lens Color Yellow
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak -
Lens Size 1.50mm x 1.00mm