首页 / LED 指示 - 分立 / LW T673-Q1R1-HKIL-0-10-R18-Z-XX
minImg
LW T673-Q1R1-HKIL-0-10-R18-Z-XX
ams-OSRAM USA INC.
型号:
描述:
LED TOPLED SMD
用户指南
Wavelength - Dominant -
Configuration -
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 120°
Color White
Current - Test 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 105.5mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Obsolete
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.1V
Lens Color Yellow
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak -
Lens Size 2.40mm Dia