首页 / LED 指示 - 分立 / LW TVSG.BB-BXBZ-HB-Z486-20-R18-Z-APS
minImg
LW TVSG.BB-BXBZ-HB-Z486-20-R18-Z-APS
ams-OSRAM USA INC.
型号:
封装:
2-PLCC
描述:
LED SMD
用户指南
Wavelength - Dominant -
Configuration -
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 120°
Color White
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 2300mcd
Height (Max) 2.13mm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-PLCC
Series TOPLED®
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 2-PLCC
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.05V
Lens Color Yellow
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak -
Lens Size 2.40mm Dia