首页 / LED 驱动器 / LWA320-C210-AND
minImg
LWA320-C210-AND
AUTEC POWER SYSTEMS
型号:
LWA320-C210-AND
描述:
LED Driver, AC-DC, 320W, CC, 90-
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Voltage - Input (Max) 305VAC, 420VDC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 4 kV
Approval Agency CB, CCC, CE, cULus, ENEC, FCC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.85" L x 2.66" W x 1.52" H (224.8mm x 67.6mm x 38.6mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 2.1A
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC, 127VDC
Series LWA320-C
Power (Watts) 320 W
Type Constant Current
Efficiency 95%
Voltage - Output 91 ~ 229V