LWC100-H25-C14
Panduit Corp
型号:
LWC100-H25-C14
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ARROW
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Gray
Panel Hole Size 0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Material Flammability Rating UL94 V-2
Mounting Type Arrowhead, Winged
Product Status Active
Type Attributes Locking, Round
Series -
Screw Size -
Type Clip, Wire Saddle on Base
Panel Thickness 0.025" ~ 0.105" (0.64mm ~ 2.67mm)
Length 1.890" (48.00mm)
Mfr Panduit Corp
Features -
Height 1.300" (33.02mm)
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Adhesive -
Width 0.990" (25.14mm)
Material Thickness -
Opening Size 1.000" (25.40mm)