Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.84835
$8.4835
25
$0.8284
$20.71
50
$0.80807
$40.4035
100
$0.767695
$76.7695
500
$0.747479
$373.7395
1000
$0.686878
$686.878
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.850" (21.59mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 0.390" (9.91mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Rubber Based |
| Width | 0.610" (15.49mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.190" (4.83mm) |
| Base Product Number | LWC19 |