Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3085
$2.3085
10
$2.24675
$22.4675
25
$2.18462
$54.6155
50
$2.1223
$106.115
100
$2.05979
$205.979
500
$1.997375
$998.6875
1000
$1.93495
$1934.95
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.480" (37.59mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 0.900" (22.86mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Rubber Based |
| Width | 1.240" (31.50mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | LWC75 |