LWW0805JT39N
Stackpole Electronics Inc
型号:
LWW0805JT39N
封装:
0805
描述:
0805, 5%, 39N Inductance (nH)
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 60 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Series LWW
Inductance 39 nH
Type Wirewound
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 2GHz