Power Integrations
型号:
LYT5218D-TL
封装:
16-SO B
批次:
-
描述:
IC OFFLINE SW MULT TOP 16SO B
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2500
$0.6175
$1543.75
12500
$0.593845
$7423.0625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Flyback, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | 16-SO B |
| Series | LYTSwitch™-5 |
| Power (Watts) | 25 W |
| Control Features | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 14 Leads |
| Frequency - Switching | 132.7kHz |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Base Product Number | LYT5218 |