RAF Electronic Hardware
型号:
M0208-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
8MM HD X 14.5MM X M4 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.812
$2.812
5
$2.6676
$13.338
10
$2.5973
$25.973
25
$2.52662
$63.1655
50
$2.45651
$122.8255
100
$2.316195
$231.6195
250
$2.175804
$543.951
500
$2.105618
$1052.809
1000
$2.035432
$2035.432
请发送询价,我们将立即回复。

| Length - Below Head | 0.571" (14.50mm) |
| Head Diameter | 0.315" (8.00mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | Slotted |
| Thread Size | M4x0.7 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Panel Screw |
| Length - Overall | 0.886" (22.50mm) |
| Head Height | 0.315" (8.00mm) |
| Plating | - |
| Screw Head Type | Knob |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M0208 |