RAF Electronic Hardware
型号:
M0535-3-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND SPACER STAINLESS STEEL 6MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.874
$0.874
5
$0.7239
$3.6195
10
$0.6517
$6.517
25
$0.5795
$14.4875
50
$0.52155
$26.0775
100
$0.50711
$50.711
250
$0.492594
$123.1485
500
$0.478116
$239.058
1000
$0.434654
$434.654
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.126" (3.20mm) |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.236" (6.00mm) |
| Length - Overall | 0.236" (6.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | M0535 |