M1003GXT48504NTTB
Lantronix, Inc.
型号:
M1003GXT48504NTTB
描述:
M100 SERIES 3-BAND 3G MODEM KIT
用户指南
Applications -
Product Status Active
Power - Output -
Modulation or Protocol HSDPA
Series -
Function Transceiver
Sensitivity -158dBm
Voltage - Supply 5V ~ 32V
Data Rate (Max) 3.6Mbps
Mfr Lantronix, Inc.
Frequency 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz