M1224-5008-AL
RAF Electronic Hardware
型号:
M1224-5008-AL
描述:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN ALUMI
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 1.220" (31.00mm)