RAF Electronic Hardware
型号:
M1252-2545-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M2.5X0.45 ALUM 5MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.608
$0.608
5
$0.5187
$2.5935
10
$0.4313
$4.313
25
$0.40584
$10.146
50
$0.38855
$19.4275
100
$0.34542
$34.542
250
$0.328168
$82.042
500
$0.310878
$155.439
1000
$0.293607
$293.607
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.197" (5.00mm) |
| Length - Overall | 0.197" (5.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M2.5x0.45 |
| Base Product Number | M1252 |