RAF Electronic Hardware
型号:
M1257-3005-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M3X0.5 ALUM 10MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5795
$0.5795
5
$0.4959
$2.4795
10
$0.4123
$4.123
25
$0.38798
$9.6995
50
$0.37126
$18.563
100
$0.33003
$33.003
250
$0.313576
$78.394
500
$0.297065
$148.5325
1000
$0.280554
$280.554
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.394" (10.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M1257 |