RAF Electronic Hardware
型号:
M1257-3005-N
封装:
-
批次:
-
描述:
4.5MM HEX X 10MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.135
$3.135
5
$2.9773
$14.8865
10
$2.89845
$28.9845
25
$2.82036
$70.509
50
$2.74208
$137.104
100
$2.58533
$258.533
250
$2.428656
$607.164
500
$2.3503
$1175.15
1000
$2.271954
$2271.954
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.394" (10.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M1257 |