M1266-2545-SS-45
RAF Electronic Hardware
型号:
M1266-2545-SS-45
描述:
METRIC HEX STANDOFFPASSIVATE QQ-
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.177" (4.50mm) Hex
Weight -
Series -
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.748" (19.00mm)