M1300-3506-S-28
RAF Electronic Hardware
型号:
M1300-3506-S-28
描述:
METRIC HEX STANDOFFZINC YELLOW6M
用户指南
Diameter - Inside -
Color Yellow
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.236" (6.00mm) Hex
Weight -
Series -
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.118" (3.00mm)