RAF Electronic Hardware
型号:
M1307-3005-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M3X0.5 SS 10MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.235
$1.235
5
$1.0298
$5.149
10
$0.92625
$9.2625
25
$0.82308
$20.577
50
$0.741
$37.05
100
$0.720385
$72.0385
250
$0.69977
$174.9425
500
$0.679174
$339.587
1000
$0.617443
$617.443
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.394" (10.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M1307 |