RAF Electronic Hardware
型号:
M1321-3005-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 24MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.104
$4.104
5
$3.895
$19.475
10
$3.79335
$37.9335
25
$3.69094
$92.2735
50
$3.58834
$179.417
100
$3.383235
$338.3235
250
$3.178206
$794.5515
500
$3.075682
$1537.841
1000
$2.973158
$2973.158
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.945" (24.00mm) |
| Length - Overall | 0.945" (24.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M1321 |