M1535-A-3005-SS
RAF Electronic Hardware
型号:
M1535-A-3005-SS
描述:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
用户指南
Diameter - Inside 0.150" (3.80mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.236" (6.00mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.193" (4.90mm)