M1835-D-3005-S
RAF Electronic Hardware
型号:
M1835-D-3005-S
描述:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.236" (6.00mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.118" (3.00mm)