u-blox
型号:
M2-JODY-W377-10C
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF TXRX MODULE BT U.FL CARD EDGE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| Serial Interfaces | GPIO, HCI, I²S, PCM, SDIO, UART |
| Mounting Type | Card Edge |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 19dBm |
| Series | M2-JODY-W3 |
| Antenna Type | Antenna Not Included, U.FL |
| Sensitivity | - |
| Package / Case | Module |
| Data Rate | 2Mbps |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | - |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V |
| Modulation | - |
| Mfr | u-blox |
| Frequency | 2.4GHz, 5GHz |
| Utilized IC / Part | NXP Q9098 |
| Package | Box |
| Protocol | 802.11ax, Bluetooth v5.3 + EDR |
| Base Product Number | M2-JODY |