M2006-02-669.6429
Renesas Electronics America Inc
型号:
M2006-02-669.6429
封装:
36-CLCC
描述:
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 2:2
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 36-CLCC
PLL Yes
Series -
Input LVDS, LVPECL
Package / Case 36-CLCC
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tube
Frequency - Max 669.6429MHz