M2015-A-4007-S
RAF Electronic Hardware
型号:
M2015-A-4007-S
描述:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
用户指南
Diameter - Inside 0.201" (5.10mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.390" (9.90mm)