M2051-A-4007-SS
RAF Electronic Hardware
型号:
M2051-A-4007-SS
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.394" (10.00mm)
Type Round Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.157" (4.00mm)