M2054-A-3506-S
RAF Electronic Hardware
型号:
M2054-A-3506-S
用户指南
Diameter - Inside 0.201" (5.10mm)
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.394" (10.00mm)
Type Round Standoff
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.350" (8.89mm)