RAF Electronic Hardware
型号:
M2103-2545-B-12
封装:
-
批次:
-
描述:
4.5MM HEX X 8MM X M2.5 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3725
$3.3725
5
$3.2072
$16.036
10
$3.12265
$31.2265
25
$3.0381
$75.9525
50
$2.95355
$147.6775
100
$2.78483
$278.483
250
$2.616034
$654.0085
500
$2.531636
$1265.818
1000
$2.447257
$2447.257
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Clear |
| Material | Brass |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |
| Length - Overall | 0.471" (11.97mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M2.5x0.45 |
| Base Product Number | M2103 |