RAF Electronic Hardware
型号:
M2109-3005-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
4.5MM HEX X 14MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.603
$2.603
5
$2.1717
$10.8585
10
$1.95415
$19.5415
25
$1.7366
$43.415
50
$1.56294
$78.147
100
$1.51962
$151.962
250
$1.476186
$369.0465
500
$1.432771
$716.3855
1000
$1.302526
$1302.526
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.551" (14.00mm) |
| Length - Overall | 0.739" (18.76mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2109 |