RAF Electronic Hardware
型号:
M2114-3005-N
封装:
-
批次:
-
描述:
4.5MM HEX X 19MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7075
$2.7075
5
$2.5688
$12.844
10
$2.50135
$25.0135
25
$2.43352
$60.838
50
$2.36588
$118.294
100
$2.230695
$223.0695
250
$2.09551
$523.8775
500
$2.027908
$1013.954
1000
$1.960306
$1960.306
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Nylon |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.177" (4.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.748" (19.00mm) |
| Length - Overall | 0.935" (23.76mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2114 |