RAF Electronic Hardware
型号:
M2143-3005-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 8MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.216
$1.216
5
$1.0108
$5.054
10
$0.90915
$9.0915
25
$0.80788
$20.197
50
$0.72713
$36.3565
100
$0.706895
$70.6895
250
$0.686698
$171.6745
500
$0.66652
$333.26
1000
$0.605929
$605.929
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |
| Length - Overall | 0.502" (12.76mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2143 |