RAF Electronic Hardware
型号:
M2145-3506-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 10MM X M3.5 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5245
$3.5245
5
$3.3516
$16.758
10
$3.2623
$32.623
25
$3.17452
$79.363
50
$3.08617
$154.3085
100
$2.90985
$290.985
250
$2.73353
$683.3825
500
$2.645332
$1322.666
1000
$2.557162
$2557.162
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.644" (16.35mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Base Product Number | M2145 |