RAF Electronic Hardware
型号:
M2147-4007-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M4X0.7 ALUM 12MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7315
$0.7315
5
$0.6061
$3.0305
10
$0.54625
$5.4625
25
$0.48564
$12.141
50
$0.437
$21.85
100
$0.42484
$42.484
250
$0.41268
$103.17
500
$0.400539
$200.2695
1000
$0.364135
$364.135
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) Hex |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.472" (12.00mm) |
| Length - Overall | 0.848" (21.53mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M4x0.7 |
| Base Product Number | M2147 |