RAF Electronic Hardware
型号:
M2150-3005-SS-20
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 15MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4035
$2.4035
5
$2.0045
$10.0225
10
$1.805
$18.05
25
$1.60436
$40.109
50
$1.44381
$72.1905
100
$1.40372
$140.372
250
$1.36363
$340.9075
500
$1.32354
$661.77
1000
$1.203213
$1203.213
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.591" (15.00mm) |
| Length - Overall | 0.778" (19.76mm) |
| Plating | Passivated |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2150 |