RAF Electronic Hardware
型号:
M2151-4007-B-5
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 16MM X M4 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.515
$3.515
5
$3.3421
$16.7105
10
$3.25375
$32.5375
25
$3.16578
$79.1445
50
$3.07781
$153.8905
100
$2.901965
$290.1965
250
$2.726082
$681.5205
500
$2.63815
$1319.075
1000
$2.550208
$2550.208
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Silver |
| Material | Brass |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.630" (16.00mm) |
| Length - Overall | 1.005" (25.53mm) |
| Plating | Nickel |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M4x0.7 |
| Base Product Number | M2151 |