RAF Electronic Hardware
型号:
M2168-3005-SS-20
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 49MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.3675
$5.3675
5
$5.2231
$26.1155
10
$5.0825
$50.825
25
$4.94152
$123.538
50
$4.65937
$232.9685
100
$4.518105
$451.8105
250
$4.094538
$1023.6345
500
$3.95333
$1976.665
1000
$3.812141
$3812.141
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 1.929" (49.00mm) |
| Length - Overall | 2.117" (53.76mm) |
| Plating | Passivated |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2168 |