RAF Electronic Hardware
型号:
M2185-3005-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
8MM HEX X 10MM X M3 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.729
$1.729
5
$1.444
$7.22
10
$1.2996
$12.996
25
$1.1552
$28.88
50
$1.03968
$51.984
100
$1.0108
$101.08
250
$0.981958
$245.4895
500
$0.953078
$476.539
1000
$0.866428
$866.428
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.315" (8.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.581" (14.76mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2185 |