RAF Electronic Hardware
型号:
M2195-5008-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
8MM HEX X 20MM X M5 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.3055
$7.3055
5
$7.1098
$35.549
10
$6.91695
$69.1695
25
$6.72486
$168.1215
50
$6.34068
$317.034
100
$6.148495
$614.8495
250
$5.572054
$1393.0135
500
$5.379926
$2689.963
1000
$5.187779
$5187.779
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.315" (8.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.787" (20.00mm) |
| Length - Overall | 1.163" (29.53mm) |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Base Product Number | M2195 |